Par mums

metāla durvis SkydasEirodurvis ir jauna mūsdienīga strauji augoša kompānija. Kompānija nodarbojās ar metāla durvju mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību, Eirodurvis ir oficiālais Lietuvas SKYDAS durvju rūpnīcas pārstāvis Latvijā vairāk kā 13 gadus. Gadu gaitā uzkrātā pieredze ļāva uzņēmumam strauji attīstīties un ieviest aizvien jaunus un jaunus produktus, paplašinot savu klāstu un dažejādību.

2016. gada rudenī Eirodurvis ieguva tiesības pārstāvēt SUPPORTA metāla durvis, ražotas Ukrainā.
Līdz ar produkta nonākšanu Latvijas tirgū, tirgus asi uz to reaģēja un sāka strauji mainīties, izmaiņas pamatā vērojamas budžetklases durvju segmentā, parādās aizvien jauni un jauni produkti par samērā zemām cenām.

Šo iespēju arī mēs esam veiksmīgi izmantojuši, piesaistot pašas augstākās kvalitātes ražotās metāla durvis par demokrātiskiem izcenojumiem.

Jaunums!

Eirodurvis nodrošina SUPPORTA metāla durvju piegādi visā Latvijas teritorijā, ja durvis tiek pasūtītas bez montāžas.

Jaunums!

agad pie mums iepirkties ir pavisam vienkārši, veiciet pasūtījumu internetā un mūsu darbinieki ar Jums sazināsies tuvākajā laikā!

Jaunums!

Pie mums ir iespēja pasūtīt iekšdurvis SUPPORTA, iekšdurvis ir ļoti kvalitatīvas un ekonomiski izdevīgas.

13 gadu laikā esam pārdevuši vairāk kā 17'000 metāla durvis. Visi klienti paliek ļoti apmierināti ar pirkumu.

Durvju internetveikalā Eirodurvis ir pavisam vienkārši izvēlēties sev tīkamākās durvis un to dizainus, atbilstoši vajadzībām.

 

Gaidīsim, Jūs uz durvju apskati.
Latvija
Rīga, Hanzas iela 6
tālr. +371 67 077 4154
mob. +371 26 668 000
info@skydas.lv
www.eirodurvis.lv