BUJ

 • +
  Kā notiek durvju pasūtīšana?

  Ir vairāki iespējami varianti : A) Var nākt pie mums uz durvju salonu, klientu konsultanti Jums izstāstīs un parādīs visus iespējamos durvju modeļus, atliek tikai izvēlēties. Adrese, Rīga, Hanzas iela 6. B) Ja nepietiek laika durvju salonu apmeklēšanai ir iespēja veikt pasūtījumu caur mājas lapu Eirodurvis, atliek tikai izvēlēties sev vēlamās durvis un noklikšķināt uz viņām - lejas daļā zem teksta ir iespēja aizpildīt pieteikuma formu. Aizpildot pieteikuma formu jānospiež nosūtīt, tad mūsu kompānijas pārstāvji ar Jums sazināsies. C) Ir iespēja piezvanīt mūsu mērniekam un uzzaicināt uz durvju nomērīšanu. Tel. +371 28 612 537 - Vitālijs.

 • +
  Ko nozīmē sertificētas metāla durvis?

  Sertificētas metāla durvis ir durvis kas ir izgājušas speciālas pārbaudes. Durvis tiek nodotas spec. notificētai laboratorijai kas veic spec. testus - tiek sekots vai durvis atbilst sertifikātam. Piemēram, lai durvis iegūtu ugunsdrošības sertifikātu - tās tiek dedzinātas noteiktu laiku, piem. izturot 30 minūtes, durvis iegūst EI 30 ugunsdrošo sertifikātu. Piemēram, lai durvis iegūtu skaņas izolācijas sertifikātu - tās tiek testētas trokšņos. Sertifikāts tiek piešķirts cik dB durvis ir izturējušas. Piemēram, lai durvis iegūtu pretuzlaušanas sertifikātu - tās tiek uzlauztas. Laiks cik ilgā laikā durvis tiek uzlauztas nosaka durvju drošības pakāpi. Sertificētas pretuzlaužamas SKYDAS metāla durvis - SKYDAS STANDART 2, 3 un PREMIUM. SKYDAS PREMIUM ir izturējušas 77 minūtes ielaušanos. Premium ir RC4 un FB6 sertifikāti. SUPPORTA metāla durvis nav sertificētas uz drošību.

 • +
  Ar ko atšķirās Skydas Standart 1 dzīvokļa durvis no Skydas Standart 1 privātmājas ārdurvīm?

  Konstruktīvu izmaiņu nav. Vienīgās izmaiņas ir apdares materiālos - dzīvokļu metāla durvīm netiek izmantotas mitrum un ūdensizturīgas apdares. 90% gadījumu uz privātmājām durvis tiek uzstādītas ar vienu slēdzeni, bez zirnekļa. Dzīvokļos gandrīz vienmēr visas durvis tiek aprīkotas ar divām slēdzenēm, ieskaitot zirnekli.

 • +
  Kādas durvis man izvēlēties? Velos augstu skaņas izolāciju.

  Lai iegūtu līdz ar jaunu durvju iegādi arī augstu skaņas izolāciju, iesakam izvēlēties kādas no SKYDAS metāla durvīm. SKYDAS metāla durvīm ir 41-45dB trokšņa izolācija, atkarīgs no durvju modeļa. SUPPORTA metāla durvīm samērā augsta skaņas izolācija ir CASCADE, OPTIMA, VIKONT un STEN durvju modeļiem, augstākā skaņas izolācija ir LUXOR durvju modelim, durvis ir aprīkotas ar 2-3 blīvgumijām, atkarīgs no modeļa.

 • +
  Kādas durvis man izvēlēties? Vēlos, lai durvis mājai neizsalst!

  Lai durvis būtu neizsalstošas iesakam izvēlēties SKYDAS durvis, privātmājai. SKYDAS STANDART 1 metāla durvis neizsalst līdz -30 grādiem, pie nosacījuma - mājas iekšpusē ir jābūt nodrošinātam siltumam, tie ir vismaz +18 grādi pēc celsija, 10cm attālumā no durvīm. Izvēloties piem. SKYDAS Premium, SKYDAS 2000 vai SKYDAS STANDART Plus durvju modeli aprīkotu ar mitrumizturīgām vai ūdensizturīgām apdarēm - durvis neizsalst līdz pat 35 un 40 grādu salā! SUPPORTA metāla durvis privātmājai Optima un Vikont. Informācija par siltumu un skaņas izolāciju nav. Durvis nav sertificētas.