Metāla ārdurvis Jūsu privātmāju var padarīt drošāku

Labākā izvēlē privātmājas drošībai - sertificētas metāla ārdurvis

Ja esat padomājuši par savas privātmājas drošību, tad Jūs iespējams meklējat kvalitatīvas metāla ārdurvis savai privātmājai, kas nelūgtiem ciemiņiem padarīs iekļūšanu privātmājā prakstiski nereālu.  Pērkot metāla ārdurvis privātmajai jārēķinās, ka šādas durvis kalpos Jūsu mājoklim diezgan ilgu laiku, tādēļ izvēle starp cenu un kvalitāti ir jāizdra par labu kvalitātei.

Galvenie iemesli, kāpēc metāla ārdurvis privātmājai tiek uzskatītas par drošākajām

Metāla ārdurvis galvenokārt tiek pirktas, ja cilvēki jau saprot savu izvēli un vēlas nodrošināt savai mājai augstāku drošību pret uzlaušanu un nodrošināt ugunsdrošības līmeni telpās.

Salīdzināsim koka durvis, kas ir vistiešākās konkurentes metāla ārdurvīm. Lai varētu iegādāties augstas kvalitātes koka durvis, ir jārēķinās, ka tās noteikti nebūs lētas, iespējams smagas lietošanā un var sagādāt vēl daudz citas neērtības lietošanā. Koka ārdurvis ir viegli un ātri uzlaužamas, caur šādām durvīm zaglis iekļūst īpašumā bez īpašas piepūles vien pāris minūšu laikā. Lai uzlauztu koka ārdurvis zaglim ir nepieciešams vienkāršs lauznītis, ar dažām kustībām pie durvju slēdzenes un enģēm tas viegli var iekļūt Jūsu dzīvesvietā. Tāpat garnadži ikdienā  izmanto arī dažādus elektroinstrumentus, ar kuriem var pietiekoši ātri izveidot caurumus, sabojājot koka durvis, tādā veidā ātri iekļūstot dzīvoklī vai privātmājā. Ja koka ārdurvis ir taisītas industriāli, tad tajās ir iestrādāti drošības mehānismi un citi pretuzlaušanas risinājumi, tad durvis jau ir nodrošinātas ar mazliet augstāku pretuzlaušanas drošību.

Vēl viens ļoti būtisks jaunu koka durvju trūkums ir tas, ka ievietojot tās durvju ailē, koka durvis ar laiku var mainīt savu formu un pēc tam būs nepieciešams tās pielabot vairākkārt.

Koks pats par sevi ir degošs materiāls, savukārt metāla ārdurvis privātmājā ir  praktiski neaizdedzināmas.

 

Vai izvēloties metāla ārdurvis privātmājai mēs izdarām pareizo izvēli?

Metāla ārdurvis privātmājai ir ļoti piemērotas durvis drošības un vizuālā ziņā, jo tās rada nopietnu iespaidu, lai gan kādu laiku atpakaļ cilvēki uzskatīja, ka metāls kā materiāls ir piemērots tikai daudzdzīvokļu māju durvīm, jo iekštelpās šādas ārdurvis nesaskaras ar ārējiem laikapstākļu faktoriem, piemēram, lietu, sniegu, salu u.c.

Mūsdienu tehnoloģijas ir daudz progresīvākas nekā tās bija pirms desmit gadiem. Metāla ārdurvis privātmājai spēj nodrošināt augstu siltumizolācijas līmeni, kā arī tās ir drošas, un viegli veramas durvis, kuras vizuāli var izskatīties pēc koka durvīm. Tas iespējams tādēļ, ka mūsdienās metāla ārdurvis privātmājai tik piedāvātas pietiekami plašā klāstā, risinājumā metāla ārdurvis ar koka imitāciju. Metāla ārdurvis tehnoloģiski tiek krāsotas un pārklātas ar pvc materiālu, kas tās vizuāli padara līdzīgas koka durvīm, tomēr ekspluatējot tās Jūs izjutīsiet pavisam citu komfortu.

Vēl būtisks fakts ir tas, ka drošības, skaņu un siltuma izolācijas līmenis metāla ārdurvīm ir pietiekoši augsts.

Vienkāršākas metāla durvis var izmantot, kā otrās ārdurvis, šāda prakse bieži vien tiek izmantota dzīvokļos. Savukārt, izvēloties augstākas kvalitātes metāla ārdurvis, kuru cenas arī būs ievērojami augstākas, pietiks ar vienām ārdurvīm privātmājā.

Svarīgi ir pareizi uzstādīt metāla ārdurvis privātmājā pēc to iegādes, lai tās pilnvērtīgi pildītu savas funkcijas un sargātu mājokli no nelūgtiem ciemiņiem. Metāla ārdurvīm jābūt profesionāli uzstādītām, izmantojot kvalitatīvus materiālus un ievērojot drošības un tehniskos standartus.

 

SKYDAS metāla durvis

Eirodurvis.lv saviem klientiem piedāvā iegādāties Lietuvā ražotas metāla ārdurvis SKYDAS, kas paredzētas gan privātmājām, gan dzīvokļiem. Šīs metāla ārdurvis ir pieradījušas savu kvalitāti, un ir kļuvušas ļoti populāras Latvijā. Durvju cenas ir sākot ar pavisam demokrātiskām cenām, līdz augstām, tādēļ ikviens var atrast sev vispiemērotāko variantu un cenas ziņā visatbilstošākās metāla ārdurvis. Protams, jāņem vērā, ka augstākas kvalitātes metāla ārdurvis vienmēr būs dārgākas par zemākas kvalitātes metāla durvīm.

Ja vēlaties iegādāties durvis, kas kalpos ilgu laiku iesakām pameklēt atsauksmes par izvēlētajām metāla ārdurvīm internetā. Atsauksmes no tuvākajiem cilvēkiem vai paziņām arī būs nderīgas lai izdarītu pareizo izvēli. Atsauksmes par SKYDAS metāla durvīm privātmājām un dzīvokļiem ir pārliecinoši pozitīvas, jo tās nodrošina savas funkcijas patiešām augstā līmenī, un kalpo ilgus gadus.

Apmeklējiet mājas lapu un izvēlieties kvalitatīvas metāla ārdurvis privātmājai no uzņēmuma, kuram Jūsu mājokļa drošība ir pirmajā vietā!

 

Nosūtīt pieprasījumu

check